• Domů
  • O Kláře
  • O hoře K2
  • Galerie
  • Kontakt
  • Zprávy
  • 10 let!

10 let!

16. 5. 2017

Je to tak, já mám výročí. Tedy vlastně my tři – Bohyně Matka hor, krásná Sagarmāthā, můj parťák Tashi Tenzing a já. Dnes je tomu d e s e t let, co jsme spolu s Tashim stáli na vrcholu Everestu.

Před pár týdny mi volal redaktor z MF Dnes, aby mi tuto skutečnost připomněl a že by u této příležitosti se mnou rád udělal rozhovor. A jelikož v něm bylo řečeno téměř vše, tady ho máte.

Přeji hezké čtení a ještě hezčí jaro!

Klára

vikend4_0

vikend4_0
Obrázek 5 z 5