Přejít k hlavnímu obsahu

Makám na tom od loňského podzimu, poctivě ladím formu, žhavím sponzory, klidním rodinu : „ To bude dobrý, statistiku úspěšnosti vnímejte s filozofickým přesahem Felixe Holzmanna.“ Ano, budu rozumná. Znám své limity, už mám přeci něco za sebou a navíc - jsem ženská, tedy žádné velké ego. Život miluju, doma mám dvě krásné malé děti a báječného manžela, tedy nejlepší důvody dělat maximum pro to, aby vše dobře dopadlo. 

Logistiku svého „pracovního týdne na mateřské“ jsem dotáhla téměř k dokonalosti. Rodina funguje, stíhám veškerá zařizování i dvoufázové tréninky, nevynechávám společenské akce ani manikúru. Zvedat činku s neupravenými nehty? Nepřipadá v úvahu! Měla jsem to asi prásknout hned, nejsem supermanka, vše, co nestíhám doma, suplují dětem milující babičky a prababička a jako supervizor vše zastřešuje můj drahý „papá“. Jsme skvělý tým, který prožívá nácvik na generálku, kdy zamávám z letiště.

Honička, plné ruce příprav na K2 Honička, plné ruce příprav na K2 Honička, plné ruce příprav na K2 Honička, plné ruce příprav na K2 Honička, plné ruce příprav na K2 Honička, plné ruce příprav na K2